သင့်ရဲ့နိုင်ငံသို့မဟုတ်ဒေသကိုရွေးချယ်ပါ။

Close
ဆိုင်းအင်လုပ်ခြင်း စာရင်း E-mail ကို:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

ဖိုင်ဘာစက္ခုဗေဒ - transceiver မော်ဂျူးများ

အကြံပြုထုတ်လုပ်သူများ

Finisar Corporation
- Finisar ကော်ပိုရေးရှင်း (NASDAQ: FNSR) fiber optic subsystem နှင့်အစိတ်အပိုင်းများကိုမြန်နှုန်းမြင့်စကားသံကို enable ပြုလုပ်, ဗီဒီယို, နှင့်ဆက်သွယ်ရေး, ကွန်ယက်, သိမ်းဆည်းခြင်း, ကြို...အသေးစိတ်
  • FTL-1419-3D FTL-1419-3D Finisar Corporation ဖေါ်ပြချက်:TXRX OPT GBIC 1 GB/S 1310NM
  • FWLF16217D57 FWLF16217D57 Finisar Corporation ဖေါ်ပြချက်:TXRX SFP 2.67GB/S 1571NM
  • FTLX1471D3BCL FTLX1471D3BCL Finisar Corporation ဖေါ်ပြချက်:TXRX SFP+ SGL 10GB/S 1310NM
  • FTLX1672D3BTL FTLX1672D3BTL Finisar Corporation ဖေါ်ပြချက်:OPT TXRX 1550NM 11.31GB SFP+ LC
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
- Foxconn က Interconnection နည်းပညာ (FIT) လီမိတက်စက်မှုဇုန်နှင့်အစိမ်းရောင်ကွန်ပျူတာများ, ဆက်သွယ်ရေးပစ္စည်းကိရိယာများ, စားသုံးသူအီလက်ထရောနစ်, မော်တော်ကားအတွက် applications များမ...အသေးစိတ်
  • AFBR-5710ALZ AFBR-5710ALZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) ဖေါ်ပြချက်:TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH
  • AFBR-57M5APZ AFBR-57M5APZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) ဖေါ်ပြချက်:TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH
  • AFBR-5710LZ AFBR-5710LZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) ဖေါ်ပြချက်:TXRX OPTICAL SFP STD LATCH
  • AFBR-709DMZ AFBR-709DMZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) ဖေါ်ပြချက်:TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR
Formerica Optoelectronics Inc.
- Formerica optoelectronics Inc ကဦးဆောင်ပေါင်း 100 Gb / s ထုတ်လုပ်သူ, 40 Gb / s နဲ့, 25 Gb / s နဲ့, 10 GB / Gb / s နဲ့ optical transceiver ့အဖြစ် 16 Fiber Channel ကို / SAS နှင့် Optical Bypss မော်ဂျူးများဖြစ်ပါတယ်။ သူတို့...အသေးစိတ်
  • TAS-A1EH8-XAQ03 TAS-A1EH8-XAQ03 Formerica Optoelectronics Inc. ဖေါ်ပြချက်:SFP28, 25GBASE-AOC, 3M, 0 70DEGC
  • TSP-S1CK1-Q11 TSP-S1CK1-Q11 Formerica Optoelectronics Inc. ဖေါ်ပြချက်:SFP, 1000BASE-ZX, 80KM, 0 70DEGC
  • TQS-Q1LB9-F11 TQS-Q1LB9-F11 Formerica Optoelectronics Inc. ဖေါ်ပြချက်:TXRX QSFP+ 40GBPS 1310NM
  • TQS-Q1LH9-PCA TQS-Q1LH9-PCA Formerica Optoelectronics Inc. ဖေါ်ပြချက်:TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
Avago Technologies (Broadcom Limited)
- Broadcom လီမိတက်ဆန်းသစ်တီထွင်မှု, ပူးပေါင်းဆောင်ရွက်မှုနှင့်အင်ဂျင်နီယာထူးချွန်၏နှစ်ပေါင်း 50 ပေါ်တွင်တည်ဆောက်တစ်ဦးပိုမိုစုံလင်လာကမ္ဘာလုံးဆိုင်ရာ့ semiconductor ခေ...အသေးစိတ်
  • AFBR-59E4APZ-LH AFBR-59E4APZ-LH Avago Technologies (Broadcom Limited) ဖေါ်ပြချက်:TXRX MULTIMODE SFF FE LOW POWER
  • HFBR-5961LZ HFBR-5961LZ Avago Technologies (Broadcom Limited) ဖေါ်ပြချက်:TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
  • HFBR-57E0PZ HFBR-57E0PZ Avago Technologies (Broadcom Limited) ဖေါ်ပြချက်:TXRX MM SFP LC CONN BAIL DELATCH
  • AFBR-5805TZ AFBR-5805TZ Avago Technologies (Broadcom Limited) ဖေါ်ပြချက်:TXRX ATM SONET OC3 3V ST 1X9
Atop Technologies
- ပေါ်မှာ, ထိုင်ဝမ် 25 ကျော်လွန်ခဲ့တဲ့နှစ်ပေါင်းဒီဇိုင်းများကိုတည်ထောင်ခဲ့သည်, customizes နှင့်စက်မှုကွန်ရက်ပစ္စည်းကိရိယာများနှင့်ကောက်-to-အလင်းစနစ်များကိုထုတ်လုပ...အသေးစိတ်
  • LS38-C3L-TI-N LS38-C3L-TI-N Atop Technologies ဖေါ်ပြချက်:SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMD
  • LM38-A3S-TI-N LM38-A3S-TI-N Atop Technologies ဖေါ်ပြချက်:SFP TRANSCEIVER 155MBPS 1310NMLE
  • LM38-C3S-TI-N LM38-C3S-TI-N Atop Technologies ဖေါ်ပြချက်:SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMF
  • LS38-A3S-TI-N LS38-A3S-TI-N Atop Technologies ဖေါ်ပြချက်:SFP TRANSCEIVER 155MBPS 1310NMFP
2,113 related products
TAS-A1EH8-XAQ03
TAS-A1EH8-XAQ03
ထုတ်လုပ်သူ: Formerica Optoelectronics Inc.
ဖေါ်ပြချက်: SFP28, 25GBASE-AOC, 3M, 0 70DEGC
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 424 pcs
ဒေါင်းလုပ်: TAS-A1EH8-XAQ03.pdf
RFQ
AFBR-59E4APZ-LH
AFBR-59E4APZ-LH
ထုတ်လုပ်သူ: Avago Technologies (Broadcom Limited)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX MULTIMODE SFF FE LOW POWER
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1409 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-59E4APZ-LH.pdf
RFQ
TSP-S1CK1-Q11
TSP-S1CK1-Q11
ထုတ်လုပ်သူ: Formerica Optoelectronics Inc.
ဖေါ်ပြချက်: SFP, 1000BASE-ZX, 80KM, 0 70DEGC
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 780 pcs
ဒေါင်းလုပ်: TSP-S1CK1-Q11.pdf
RFQ
SFP-1GBT-09
SFP-1GBT-09
ထုတ်လုပ်သူ: Bel
ဖေါ်ပြချက်: TXRX SFP 1.25GBPS COPPER SYNCE
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1073 pcs
ဒေါင်းလုပ်: SFP-1GBT-09.pdf
RFQ
HFBR-5961LZ
HFBR-5961LZ
ထုတ်လုပ်သူ: Avago Technologies (Broadcom Limited)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1643 pcs
ဒေါင်းလုပ်: HFBR-5961LZ.pdf
RFQ
AFBR-5710ALZ
AFBR-5710ALZ
ထုတ်လုပ်သူ: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2464 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-5710ALZ.pdf
RFQ
FTL-1419-3D
FTL-1419-3D
ထုတ်လုပ်သူ: Finisar Corporation
ဖေါ်ပြချက်: TXRX OPT GBIC 1 GB/S 1310NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 287 pcs
ဒေါင်းလုပ်: FTL-1419-3D.pdf
RFQ
AFBR-57M5APZ
AFBR-57M5APZ
ထုတ်လုပ်သူ: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2993 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-57M5APZ.pdf
RFQ
AFBR-5710LZ
AFBR-5710LZ
ထုတ်လုပ်သူ: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX OPTICAL SFP STD LATCH
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2994 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-5710LZ.pdf
RFQ
TRPRG1VA1C000E2G
TRPRG1VA1C000E2G
ထုတ်လုပ်သူ: Affinity Medical Technologies - a Molex company
ဖေါ်ပြချက်: 1000BASE-T SFP
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1823 pcs
ဒေါင်းလုပ်: TRPRG1VA1C000E2G.pdf
RFQ
FWLF16217D57
FWLF16217D57
ထုတ်လုပ်သူ: Finisar Corporation
ဖေါ်ပြချက်: TXRX SFP 2.67GB/S 1571NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 281 pcs
ဒေါင်းလုပ်: FWLF16217D57.pdf
RFQ
FTLX1471D3BCL
FTLX1471D3BCL
ထုတ်လုပ်သူ: Finisar Corporation
ဖေါ်ပြချက်: TXRX SFP+ SGL 10GB/S 1310NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 963 pcs
ဒေါင်းလုပ်: FTLX1471D3BCL.pdf
RFQ
HFBR-57E0PZ
HFBR-57E0PZ
ထုတ်လုပ်သူ: Avago Technologies (Broadcom Limited)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX MM SFP LC CONN BAIL DELATCH
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1753 pcs
ဒေါင်းလုပ်: HFBR-57E0PZ.pdf
RFQ
LS38-C3L-TI-N
LS38-C3L-TI-N
ထုတ်လုပ်သူ: Atop Technologies
ဖေါ်ပြချက်: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMD
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 950 pcs
ဒေါင်းလုပ်: LS38-C3L-TI-N.pdf
RFQ
FTLX1672D3BTL
FTLX1672D3BTL
ထုတ်လုပ်သူ: Finisar Corporation
ဖေါ်ပြချက်: OPT TXRX 1550NM 11.31GB SFP+ LC
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 172 pcs
ဒေါင်းလုပ်: FTLX1672D3BTL.pdf
RFQ
TQS-Q1LB9-F11
TQS-Q1LB9-F11
ထုတ်လုပ်သူ: Formerica Optoelectronics Inc.
ဖေါ်ပြချက်: TXRX QSFP+ 40GBPS 1310NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 205 pcs
ဒေါင်းလုပ်: TQS-Q1LB9-F11.pdf
RFQ
AFBR-5805TZ
AFBR-5805TZ
ထုတ်လုပ်သူ: Avago Technologies (Broadcom Limited)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX ATM SONET OC3 3V ST 1X9
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2797 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-5805TZ.pdf
RFQ
TQS-Q1LH9-PCA
TQS-Q1LH9-PCA
ထုတ်လုပ်သူ: Formerica Optoelectronics Inc.
ဖေါ်ပြချက်: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 681 pcs
ဒေါင်းလုပ်: TQS-Q1LH9-PCA.pdf
RFQ
FWLF16217D47
FWLF16217D47
ထုတ်လုပ်သူ: Finisar Corporation
ဖေါ်ပြချက်: TXRX SFP 2.67GB/S 1471NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 327 pcs
ဒေါင်းလုပ်: FWLF16217D47.pdf
RFQ
AFBR-709DMZ
AFBR-709DMZ
ထုတ်လုပ်သူ: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2042 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-709DMZ.pdf
RFQ
TSP-S1CB1-K11
TSP-S1CB1-K11
ထုတ်လုပ်သူ: Formerica Optoelectronics Inc.
ဖေါ်ပြချက်: SFP, 1000BASE-EX, 40KM, 0 70DEGC
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1025 pcs
ဒေါင်းလုပ်: TSP-S1CB1-K11.pdf
RFQ
FTLX1472M3BCL
FTLX1472M3BCL
ထုတ်လုပ်သူ: Finisar Corporation
ဖေါ်ပြချက်: TXRX SFP+ SGL 10GB/S 1310NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 657 pcs
ဒေါင်းလုပ်: FTLX1472M3BCL.pdf
RFQ
AFBR-57R6APZ
AFBR-57R6APZ
ထုတ်လုပ်သူ: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2099 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-57R6APZ.pdf
RFQ
OBM-B3BH2-E01
OBM-B3BH2-E01
ထုတ်လုပ်သူ: Formerica Optoelectronics Inc.
ဖေါ်ပြချက်: OPTICAL BYPASS MODULE, 1000BASE-
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 119 pcs
ဒေါင်းလုပ်: OBM-B3BH2-E01.pdf
RFQ
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z
ထုတ်လုပ်သူ: Avago Technologies (Broadcom Limited)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2598 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-5803Z.pdf
RFQ
HFBR-5911LZ
HFBR-5911LZ
ထုတ်လုပ်သူ: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX OPTICAL SFF 1.25GBD ISCSI
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1837 pcs
ဒေါင်းလုပ်: HFBR-5911LZ.pdf
RFQ
FTLX1612M3BCL
FTLX1612M3BCL
ထုတ်လုပ်သူ: Finisar Corporation
ဖေါ်ပြချက်: 40K XFP OPTICAL TRANSCEIVER
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 204 pcs
ဒေါင်းလုပ်: FTLX1612M3BCL.pdf
RFQ
AFBR-59F3Z
AFBR-59F3Z
ထုတ်လုပ်သူ: Avago Technologies (Broadcom Limited)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX 650NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 3643 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-59F3Z.pdf
RFQ
TQS-Q14H9-J82
TQS-Q14H9-J82
ထုတ်လုပ်သူ: Formerica Optoelectronics Inc.
ဖေါ်ပြချက်: TXRX QSFP28 100GBPS 850NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 233 pcs
ဒေါင်းလုပ်: TQS-Q14H9-J82.pdf
RFQ
FTLX1475D3BNL
FTLX1475D3BNL
ထုတ်လုပ်သူ: Finisar Corporation
ဖေါ်ပြချက်: TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 808 pcs
ဒေါင်းလုပ်: FTLX1475D3BNL.pdf
RFQ
1061086004
1061086004
ထုတ်လုပ်သူ: Affinity Medical Technologies - a Molex company
ဖေါ်ပြချက်: CONN SMI LONG BODY 50PCS/PKG
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 372 pcs
ဒေါင်းလုပ်: 1061086004.pdf
RFQ
FTLF1419P1BCL
FTLF1419P1BCL
ထုတ်လုပ်သူ: Finisar Corporation
ဖေါ်ပြချက်: TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 624 pcs
ဒေါင်းလုပ်: FTLF1419P1BCL.pdf
RFQ
HFBR-53A5VEMZ
HFBR-53A5VEMZ
ထုတ်လုပ်သူ: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX 1X9 3.3V GBE EXTEND SHIELD
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1808 pcs
ဒေါင်းလုပ်: HFBR-53A5VEMZ.pdf
RFQ
LM38-A3S-TI-N
LM38-A3S-TI-N
ထုတ်လုပ်သူ: Atop Technologies
ဖေါ်ပြချက်: SFP TRANSCEIVER 155MBPS 1310NMLE
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2582 pcs
ဒေါင်းလုပ်: LM38-A3S-TI-N.pdf
RFQ
TQS-214H8-XCQ10
TQS-214H8-XCQ10
ထုတ်လုပ်သူ: Formerica Optoelectronics Inc.
ဖေါ်ပြချက်: QSFP28, 100GBASE-AOC FANOUT, INF
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 79 pcs
ဒေါင်းလုပ်: TQS-214H8-XCQ10.pdf
RFQ
AFCT-5715PZ
AFCT-5715PZ
ထုတ်လုပ်သူ: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1800 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFCT-5715PZ.pdf
RFQ
AFBR-59F1Z
AFBR-59F1Z
ထုတ်လုပ်သူ: Avago Technologies (Broadcom Limited)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX LVPECL CLAMP
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 4259 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-59F1Z.pdf
RFQ
FCLF8521P2BTL
FCLF8521P2BTL
ထုတ်လုပ်သူ: Finisar Corporation
ဖေါ်ပြချက်: COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1390 pcs
ဒေါင်းလုပ်: FCLF8521P2BTL.pdf
RFQ
AFCT-5705LZ
AFCT-5705LZ
ထုတ်လုပ်သူ: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 1921 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFCT-5705LZ.pdf
RFQ
SFP-1GBT-06
SFP-1GBT-06
ထုတ်လုပ်သူ: Bel
ဖေါ်ပြချက်: COPPER SFP TXRX 1.25GB/S
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2000 pcs
ဒေါင်းလုပ်: SFP-1GBT-06.pdf
RFQ
TSP-S1CH1-C11
TSP-S1CH1-C11
ထုတ်လုပ်သူ: Formerica Optoelectronics Inc.
ဖေါ်ပြချက်: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 3163 pcs
ဒေါင်းလုပ်: TSP-S1CH1-C11.pdf
RFQ
LM38-C3S-TI-N
LM38-C3S-TI-N
ထုတ်လုပ်သူ: Atop Technologies
ဖေါ်ပြချက်: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMF
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2639 pcs
ဒေါင်းလုပ်: LM38-C3S-TI-N.pdf
RFQ
FTL4C1QE2C
FTL4C1QE2C
ထုတ်လုပ်သူ: Finisar Corporation
ဖေါ်ပြချက်: TRANSCEIVER QSFP, 10KM 40GBASE-L
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 99 pcs
ဒေါင်းလုပ်: FTL4C1QE2C.pdf
RFQ
TAS-A1NA1-111
TAS-A1NA1-111
ထုတ်လုပ်သူ: Formerica Optoelectronics Inc.
ဖေါ်ပြချက်: TXRX SFP+ 10GBPS 1310NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 817 pcs
ဒေါင်းလုပ်: TAS-A1NA1-111.pdf
RFQ
AFBR-5803ATZ
AFBR-5803ATZ
ထုတ်လုပ်သူ: Avago Technologies (Broadcom Limited)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2710 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-5803ATZ.pdf
RFQ
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ
ထုတ်လုပ်သူ: Avago Technologies (Broadcom Limited)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2653 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-5803AQZ.pdf
RFQ
AFBR-83PDZ
AFBR-83PDZ
ထုတ်လုပ်သူ: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
ဖေါ်ပြချက်: TXRX OPT SFP DGTL 850NM
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 204 pcs
ဒေါင်းလုပ်: AFBR-83PDZ.pdf
RFQ
LS38-A3S-TI-N
LS38-A3S-TI-N
ထုတ်လုပ်သူ: Atop Technologies
ဖေါ်ပြချက်: SFP TRANSCEIVER 155MBPS 1310NMFP
ကုန်ပစ္စည်းလက်ဝယ်ရှိ: 2323 pcs
ဒေါင်းလုပ်: LS38-A3S-TI-N.pdf
RFQ
2,113 related products